Bezpečná firma Bezpečná firma

Bezpečná firma

Případová studie analýzy rizik
informační bezpečnosti
Dovědět se více

Bezpečná firma

Případová studie analýzy rizik
informační bezpečnosti
Dovědět se více

HP ProBook 450 - novinka pro domácí i firemní použití

Usnadněte si práci s ovládáním. Spojte se se svým produktivním já. Počítejte s odolností uvnitř i vně – od integrovaného zabezpečení až ke klávesnici odolné proti polití – a tenkému lehkému designu, který je velmi stylový.

Funkce

 • K dispozici operační systém Windows 8 Pro nebo jiný

Získejte přímou zkušenost

 • Vyšší praktičnost. Přirozenější práce díky volitelné 10bodové dotykové obrazovce, která co nejlépe využívá Windows 8.1 Všechna vaše práce by díky tomu měla probíhat hladce.
 • Tento tenký displej splňuje požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Zcela nový pracovní design

 • Styl, který vidíte a cítíte. Získejte od společnosti HP technologii, které věříte, s moderním stylem, který vyhovuje vzhledem i funkcemi vašim potřebám.
 • Práce bez zátěže Tento odolný HP ProBook vyrobený s použitím skelného vlákna je tenký, lehký a stále stylový.
 • Musíte být rychlí. Rychlost procesoru Intel vám pomůže rychleji pracovat. Data jsou nyní rychlejší než kdy dříve. S rozhraním USB 3.0 získáte rychlejší přenosové rychlosti a vylepšenou šířku pásma.

Chraňte svou práci

 • Buďte krok před hackery a útoky. Integrované bezpečnostní prvky chrání váš HP ProBook před viry, detekují možné poškození a upozorní vás na neoprávněné změny.
 • Sada softwaru HP Client Security vám pomůže zašifrovat pevný disk, trvale odstranit nechtěná nebo zrušená data, omezit neoprávněný přístup a provádět další akce.
 • Nepřerušujte práci. Ochrana HP BIOS nabízí vylepšenou ochranu před virovými útoky a dalšími hrozbami zabezpečení a pomáhá bránit ztrátám dat a redukovat prostoje.2
 • Žádné další pamatování si hesel. HP Password Manager 3 umožňuje rychlé přihlášení k různým online účtům. Vaše hesla teď mohou být delší a bezpečnější.

Silný pro práci

 • Počítače HP ProBook jsou podrobovány náročným testům, takže tak nemusíte činit vy. Během procesu komplexního testování HP jsou počítače vystaveny 115 000 hodinám zkušebního výkonu, aby se zajistilo, že obstojí v náročných pracovních podmínkách.
 • Někdy dochází k nárazům. HP 3D DriveGuard pomáhá chránit vaše data na cestách tak, že vycítí náhlý pohyb a chrání váš pevný disk.2
 • Pomáhá chránit citlivou elektroniku a klíčové díly notebooku proti mírnému polití díky tenké mylarové vrstvě pod klávesnicí odolnou proti polití.

Práce na více místech

 • Odpoutejte se od kanceláře. Neztrácejte produktivitu díky spolehlivému pevnému disku SSD, díky kterému budete mít pracovní materiály na dosah.
 • Pracujte na více místech s volitelným vysokorychlostním bezdrátovým připojením 4 včetně 4G LTE5 a HSPA+ WWAN.6 Díky bezdrátovému přístupovému bodu HP Wireless Hotspot snadno sdílejte své internetové připojení se svými kolegy, abyste dosáhli rychlejší produktivity.7
 • Ať jdete kamkoli, budete mít tiskárnu stále po ruce s funkcí HP ePrint. Teď můžete tisknout téměř odkudkoli.8

 

1  V některých verzích systému Windows 8 nejsou dostupné všechny funkce. Aby byla funkčnost systému Windows 8 plně využita, mohou systémy vyžadovat upgradovaný nebo samostatně zakoupený hardware, ovladače nebo software. Více informací najdete na stránce http://www.microsoft.com.
2  HP Automatické obnovení vyžaduje oddíl nástrojů se systémem HP BIOS. Firemní počítače nepodporují funkci automatického zotavení HP BIOS Protection.
3  Je vyžadována aplikace Internet Explorer 8 nebo Internet Explorer 9. Nemusí být podporovány všechny weby a aplikace.
4  Prodává se samostatně nebo jako volitelné příslušenství.
5  Funkce 4G LTE není k dispozici ve všech oblastech a je k dispozici pouze v produktech vybavených procesory Intel.
6  Využití širokopásmového připojení je volitelné a vyžaduje samostatnou smlouvu o poskytování služeb. Informujte se u poskytovatele služeb o pokrytí a dostupnosti ve vaší oblasti.
7  Aplikace bezdrátového přístupového Wireless Hotspot bodu vyžaduje aktivní internetové připojení a tarif, který zakoupíte zvlášť. V době, kdy je bezdrátový přístupový bod HP aktivní, aplikace v zařízení bude pokračovat v práci a bude využívat stejný datový tarif jako bezdrátový přístupový bod. Využívání dat bezdrátového přístupového bodu může vyžadovat další poplatky. Zjistěte si u poskytovatele služeb, jaké jsou podrobnosti vašeho tarifu. Vyžaduje Windows.
8  Vyžaduje internetové připojení k webové tiskárně HP a registraci účtu HP ePrint (seznam způsobilých partnerů, podpůrné dokumenty, typy obrázků a další podrobnosti o službě HP ePrint najdete na stránce hpconnected.com). Mobilní zařízení vyžadují internetové připojení a funkci e-mailu. Může vyžadovat bezdrátový přístupový bod. Mohou být účtovány zvláštní poplatky za datový tarif nebo za užívání. Časy tisku a rychlosti připojení se mohou lišit. Některé tiskárny HP LaserJet mohou vyžadovat upgrady firmwaru.

Kategorie: