Informační systém QI Informační systém QI

Informační systém QI

První elastický systém. Účinný software
pro každou firmu
Dovědět se více

Informační systém QI

První elastický systém. Účinný software
pro každou firmu
Dovědět se více

Tvorba webových stránek

V rámci poskytovaných služeb našim zákazníkům nabízíme tvorbu webových stránek. Díky dlouholeté úspěšné spolupráci s předním grafickým studiem Formata, které navrhuje grafický design, jsme schopni vytvořit přehledný web se svěžím a moderním vzhledem. Spojením grafického návrhu s nejmodernějšími standardy pro tvorbu webových stránek Vám vytvoříme web, který je šitý na míru Vašim potřebám.

Redakční systém Drupal

Máme dlouhodobé zkušenosti s redakčním systémem Drupal, který je tvořen celosvětovou komunitou již od roku 1999. Za tuto dobu se usadil na prvních místech v žebříčcích sofistikovaných, uživatelsky přívětivých a především bezpečných systémů, k čemuž nejvíce dopomáhá fakt, že se jedná o opensource řešení. To umožňuje podílení se na vývoji projektu širokému spektru odborníků, kteří mají snahu a motivaci vytvořit funkční, bezpečný a nezávislý systém. Důležitým důsledkem opensource je systém dostupný zcela zdarma, tudíž není třeba platit žádné licenční poplatky.

Bezpečnost

Jedním z dalších silných argumentů "proč právě Drupal" je jeho jednoduché používání. Naším cílem je předat hotové webové stránky, které si sami můžete upravovat podle své potřeby, a nebudete tak závislí na naší podpoře. Součástí předání je tak nezbytné krátké sezení, při kterém Vás zaškolíme pro základní i pokročilé úpravy Vašeho nového webu. Výsledkem jsou tedy nové webové stránky se spolehlivým redakčním systémem a Vy, uživatelé, schopní si sami přidávat či upravovat obsah dle aktuální potřeby. Za kvalitu tohoto systému mluví jistě i fakt, že je využíván mnoha weby populárních osobností, organizacemi (MTV, Warner Bros, OpenOffice) i vládními společnostmi (Bílý dům, NASA). Mnoho dnešních redakčních systémů trpí nedostatečným zabezpečením, které umožňuje hackerům napadat weby a servery, na kterých běží. Výsledkem je tak možné odcizení citlivých informací. Úzká komunita projektu Drupal vytvořila skupinu odborníků pravidelně kontrolujících zabezpečení jednotlivých modulů, které při nalezení bezpečnostního rizika okamžitě varuje uživatele. Našim zákazníkům proto doporučujeme, aby se neuchylovali k projektům, které jsou psány "na koleni" během několika měsíců, ale aby se spolehli na projekty s dlouholetou tradicí a aktivním vývojem podle nejnovějších standardů.

Flexibilita

V neposlední řadě je nespornou výhodou Drupalu jeho vysoká flexibilita. Oproti jiným redakčním systémům, které jsou ve velké míře statické (nastavitelné pouze klikáním myši) a lze v nich pouze upravovat obsah, Drupal umožňuje, vedle obsáhlé databáze pomocných modulů, naprogramovat své vlastní. Tím se z něj stává vedle CMS (content management system) i CMF (content management framework), jinými slovy se již nejedná o pouhý redakční systém, nýbrž i programovací prostředí, díky kterému se otevírají širší možnosti.

Google analytics & Tools for webmasters

Součástí vývoje Vašeho webu je také zaregistrování v systému Google analytics. Google Analytics je řešení webové analýzy pro podniky, ale i soukromníky, které poskytuje dokonalý přehled o provozu na webových stránkách a o efektivitě marketingu. Díky výkonným, přizpůsobivým a snadno použitelným funkcím si můžete zobrazovat a analyzovat údaje o provozu. Umožňuje také vytvářet lépe cílené reklamy, posilovat marketingové aktivity a vytvářet webové stránky s vyššími konverzními poměry (z návštěvníka se stane klient). Nástroje pro webmastery poskytují detailní zprávu o viditelnosti vašich stránek na Google. Ověřujeme tak podle nich, zda je vše v pořádku.

Interní systémy

Vedle webových stránek sloužících primárně pro prezentační a informační účely tvoříme také webové systémy sloužící především k interním účelům. 

Pozn.: I tyto webové stránky jsou vytvořeny v systému Drupal.

Asociace dřevozpracujících podniků
(www.adpcz.eu)

Masarykova střední škola chemická
(www.mssch.cz)

   

Mitsui-Soko Europe
(www.mitsui-soko.eu)

Realfina.cz
(www.realfina.cz)