Informační systém QI Informační systém QI

Informační systém QI

První elastický systém. Účinný software
pro každou firmu
Dovědět se více

Informační systém QI

První elastický systém. Účinný software
pro každou firmu
Dovědět se více

Správa sítí

Naše společnost se zabývá správou počítačových sítí a výpočetní techniky od počátku své existence, tedy více než 10 let. Služby poskytujeme zpravidla na základě servisní smlouvy, tedy jako klasický outsourcing. Náším hlavním cílem je přesunout všechny starosti spojené s ICT z Vašich pracovníků na naše techniky. Tím získáte čas a energii pro realizaci hlavních činností Vaší společnosti. Samozřejmou součástí našich služeb je garance jejich kvality na základě dohody o kvalitě služeb (SLA). Na rozdíl od většiny konkurence, garantujeme našim klientům odstranění problému ve smluvené lhůtě. Součástí všech našich služeb je dodržování pravidel bezpečnosti a snaha o vytvoření bezpečného prostředí ve Vaší síti za rozumnou cenu. Námi podporované platformy jsou Microsoft, Novell i Linux.

Přesunutí správy Vámi provozovaných informačních technologií na společnost, která se touto problematikou zabývá v rámci své hlavní činnosti, Vám zaručí podstatně vyšší kvalitativní úroveň poskytovaných služeb, než kdybyste si je realizovali vlastními silami, při zachování nízkých nákladů. Rychlost odstranění vzniklých problémů je rovněž větší, neboť naši technici mohou čerpat ze zkušeností, které získali při správě většího množství počítačových systémů, než v případě řešení problému vlastními silami, protože Vaši pracovníci mají zkušenosti pouze se správou Vaší sítě, případně několika málo sítěmi předchozích zaměstnavatelů. Přesunutí správy informačních systémů mimo Vaší společnost Vám rovněž zjednoduší Vaši organizační strukturu, neboť nebudete muset udržovat vlastní oddělení informatiky.

Naše služby poskytujeme i formou jednorázových zakázek, tedy bez servisní smlouvy, ale v tomto případě není garantována rychlost odstranění problému.

Ceník servisních služeb, případně návrh servisní smlouvy Vám na požádání rádi zašleme.