Bezpečná firma Bezpečná firma

Bezpečná firma

Případová studie analýzy rizik
informační bezpečnosti
Dovědět se více

Bezpečná firma

Případová studie analýzy rizik
informační bezpečnosti
Dovědět se více

Kdo jsme

Naše společnost byla založena v srpnu 2002. Zakladatelé společnosti se už v té době zabývali několik let podporou uživatelů a poskytováním IT služeb firmám, školám ale i jednotlivcům. Máme bohaté zkušenosti s platformou Microsoft Windows, a to jak na desktopech, tak i na serverech. Kromě software od společnosti Microsoft podporujeme také produkty společnosti Novell, a sice starší platformu Netware, ale především i současný Open Enterprise Server na platformě SuSE Linux.

Kromě toho implementujeme podnikový informační systém QI, který pokrývá veškeré činnosti téměř v jakémkoliv odvětví. Také jsme partnerem amerického výrobce síťových prvků FortiNet, který se specializuje na síťovou bezpečnost, zejména UTM firewall, antivirus a antispam. Naší hlavní činností je ale správa počítačových sítí, kde nabízíme několik úrovní poskytovaných služeb (SLA). Na rozdíl od většiny konkurence garantujeme zákazníkům odstranění problému do určitého času.

Zabýváme se také virtualizací zejména serverů a v poslední době hodně se rozvíjejícím Cloud Computingem. Podrobné informace o našich službách najdete v jednodlivých sekcích našeho webu.