Informační systém QI Informační systém QI

Informační systém QI

První elastický systém. Účinný software
pro každou firmu
Dovědět se více

Informační systém QI

První elastický systém. Účinný software
pro každou firmu
Dovědět se více

HP ProBook 450 - novinka pro domácí i firemní použití

Usnadněte si práci s ovládáním. Spojte se se svým produktivním já. Počítejte s odolností uvnitř i vně – od integrovaného zabezpečení až ke klávesnici odolné proti polití – a tenkému lehkému designu, který je velmi stylový.

Funkce

 • K dispozici operační systém Windows 8 Pro nebo jiný

Získejte přímou zkušenost

 • Vyšší praktičnost. Přirozenější práce díky volitelné 10bodové dotykové obrazovce, která co nejlépe využívá Windows 8.1 Všechna vaše práce by díky tomu měla probíhat hladce.
 • Tento tenký displej splňuje požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Zcela nový pracovní design

 • Styl, který vidíte a cítíte. Získejte od společnosti HP technologii, které věříte, s moderním stylem, který vyhovuje vzhledem i funkcemi vašim potřebám.
 • Práce bez zátěže Tento odolný HP ProBook vyrobený s použitím skelného vlákna je tenký, lehký a stále stylový.
 • Musíte být rychlí. Rychlost procesoru Intel vám pomůže rychleji pracovat. Data jsou nyní rychlejší než kdy dříve. S rozhraním USB 3.0 získáte rychlejší přenosové rychlosti a vylepšenou šířku pásma.

Chraňte svou práci

 • Buďte krok před hackery a útoky. Integrované bezpečnostní prvky chrání váš HP ProBook před viry, detekují možné poškození a upozorní vás na neoprávněné změny.
 • Sada softwaru HP Client Security vám pomůže zašifrovat pevný disk, trvale odstranit nechtěná nebo zrušená data, omezit neoprávněný přístup a provádět další akce.
 • Nepřerušujte práci. Ochrana HP BIOS nabízí vylepšenou ochranu před virovými útoky a dalšími hrozbami zabezpečení a pomáhá bránit ztrátám dat a redukovat prostoje.2
 • Žádné další pamatování si hesel. HP Password Manager 3 umožňuje rychlé přihlášení k různým online účtům. Vaše hesla teď mohou být delší a bezpečnější.

Silný pro práci

 • Počítače HP ProBook jsou podrobovány náročným testům, takže tak nemusíte činit vy. Během procesu komplexního testování HP jsou počítače vystaveny 115 000 hodinám zkušebního výkonu, aby se zajistilo, že obstojí v náročných pracovních podmínkách.
 • Někdy dochází k nárazům. HP 3D DriveGuard pomáhá chránit vaše data na cestách tak, že vycítí náhlý pohyb a chrání váš pevný disk.2
 • Pomáhá chránit citlivou elektroniku a klíčové díly notebooku proti mírnému polití díky tenké mylarové vrstvě pod klávesnicí odolnou proti polití.

Práce na více místech

 • Odpoutejte se od kanceláře. Neztrácejte produktivitu díky spolehlivému pevnému disku SSD, díky kterému budete mít pracovní materiály na dosah.
 • Pracujte na více místech s volitelným vysokorychlostním bezdrátovým připojením 4 včetně 4G LTE5 a HSPA+ WWAN.6 Díky bezdrátovému přístupovému bodu HP Wireless Hotspot snadno sdílejte své internetové připojení se svými kolegy, abyste dosáhli rychlejší produktivity.7
 • Ať jdete kamkoli, budete mít tiskárnu stále po ruce s funkcí HP ePrint. Teď můžete tisknout téměř odkudkoli.8

 

1  V některých verzích systému Windows 8 nejsou dostupné všechny funkce. Aby byla funkčnost systému Windows 8 plně využita, mohou systémy vyžadovat upgradovaný nebo samostatně zakoupený hardware, ovladače nebo software. Více informací najdete na stránce http://www.microsoft.com.
2  HP Automatické obnovení vyžaduje oddíl nástrojů se systémem HP BIOS. Firemní počítače nepodporují funkci automatického zotavení HP BIOS Protection.
3  Je vyžadována aplikace Internet Explorer 8 nebo Internet Explorer 9. Nemusí být podporovány všechny weby a aplikace.
4  Prodává se samostatně nebo jako volitelné příslušenství.
5  Funkce 4G LTE není k dispozici ve všech oblastech a je k dispozici pouze v produktech vybavených procesory Intel.
6  Využití širokopásmového připojení je volitelné a vyžaduje samostatnou smlouvu o poskytování služeb. Informujte se u poskytovatele služeb o pokrytí a dostupnosti ve vaší oblasti.
7  Aplikace bezdrátového přístupového Wireless Hotspot bodu vyžaduje aktivní internetové připojení a tarif, který zakoupíte zvlášť. V době, kdy je bezdrátový přístupový bod HP aktivní, aplikace v zařízení bude pokračovat v práci a bude využívat stejný datový tarif jako bezdrátový přístupový bod. Využívání dat bezdrátového přístupového bodu může vyžadovat další poplatky. Zjistěte si u poskytovatele služeb, jaké jsou podrobnosti vašeho tarifu. Vyžaduje Windows.
8  Vyžaduje internetové připojení k webové tiskárně HP a registraci účtu HP ePrint (seznam způsobilých partnerů, podpůrné dokumenty, typy obrázků a další podrobnosti o službě HP ePrint najdete na stránce hpconnected.com). Mobilní zařízení vyžadují internetové připojení a funkci e-mailu. Může vyžadovat bezdrátový přístupový bod. Mohou být účtovány zvláštní poplatky za datový tarif nebo za užívání. Časy tisku a rychlosti připojení se mohou lišit. Některé tiskárny HP LaserJet mohou vyžadovat upgrady firmwaru.

Kategorie: